Jaju Baby Mavi Lüx Bebeyatmaz Bebek Destek Minderi
Jaju Baby Mavi Lüx Bebeyatmaz Bebek Destek Minderi

Jaju Baby Mavi Lüx Bebeyatmaz Bebek Destek Minderi

Fiyat : ₺269,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺249,99(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 2

Bebek oturma minderi. Annelerin akılları artık bebeklerinde kalmıyor.
Türk Malı & Kargo Bedava & Stoktan Hızlı Teslimat & Patentli & Orjinal & Güvenli & Yerli

Bebeğin kendi başına dik durmasını ve oturmasını sağlayan bir ürün; Bebeyatmaz! Bebek ürünleri arasındaki yerini hemen alan bu ürün daha şimdiden çok rağbet görmeye başladı! Bebeğinizi oturur durumda bırakacağınız zaman artık yastıklara, kırlentlere ihtiyacınız kalmayacak! Bebeyatmaz, bebeğin yerde ya da koltukta kendi başına otururken düşmesinin önüne geçer.

Pek çok anne baba, bebeğin gelişim aşamasında “bebek destekle nasıl oturtulur?”, diye araştırma yapmıştır. Gerçekten de bebeklerin büyüme aşamalarından biri de kendi başlarına oturmalarıdır. Bebeyatmaz, ebevenylerin hayalini gerçeğe dönüştürdü! Hem güvenilir, hem konforlu hem de çok sağlıklı, bırakın bebeğiniz kendi başına otursun!

Bebeğiniz, kendi başına güvenilir bir biçimde vakit geçirirken siz de kendinize vakit ayırabilir ve halletmeniz gereken işleri halledebilirsiniz. Özellikle tüm gün tek başına bebekleriyle ilgilenen ve kendisine hiç vakit ayıramayan anneler için ideal ve tercih edilebilir bir ürün olacak! Bebeyatmaz, bebeğinizi güvene alırken, size de iç rahatlığı sunar.

Bebek oturma aparatı olarak tasarlanan bu ürünün kullanımı da son derece kolay ve pratiktir. 4-12 ay arası bebekler, Bebeyatmazı kullanabilirler. Yumuşacık ve konforlu yapısı, bebeğinize zarar vermez ve içerisinde keyifli vakit geçirmesini sağlar. Bebeğinizin mutlu ve keyifli vakit geçirmesi, sizi de mutlu edecektir.

Bebeyatmazın içerisinde bebeğinize yemek de yedirebilirsiniz. Üstelik bebeğinizle birlikte gittiğiniz her yere, her seyahate bu ürünü de götürebilirsiniz. Taşıma çantasının olması, ürünün yer tutmayan tasarımı ve 1.8 kg olan ağırlığı taşınabilirliğini daha kolay bir hale getiriyor! Artık bebeğinize her yerde ve her zaman tıpkı sizin kucağınızda olduğu gibi güvenilir, rahat ve keyifli olacak!

Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan bu ürünün temizliği ve bakımı da çok kolay! İçi tamamen saf elyaf dolgu olan Bebeyatmazın dış kısmı çıkarılıp, yıkandıktan sonra tekrar kullanılabilir. Bu kolay temizlenebilme özeliği, bebek hijyeni açısından önem teşkil etmektedir. Özel astarı sayesinde içerisindeki elyafın dışarı çıkması mümkün değildir.

Bebeğin kendi başına destek almadan, oturmasını sağlayan bebeyatmaz içerisinde hiçbir kanserojen madde içermez. Her anne baba için bebeğin sağlığı öncelikli ve ön plandadır. Bu anlamda antialerjik ve antimikrobiyal özelliğe sahip bebeyatmazı, gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Bebeğiniz için her zaman her şeyin en iyisini ve en özelini yapmaya çalıştığınızı biliyoruz. Sizin memnuniyetiniz ve bebeğinizin güvende olması da bizim için son derece önemli! Online olarak ya da bizimle iletişime geçerek sipariş verebileceğiniz bebeyatmazın farklı renk alternatifleri de mevcuttur. İndirimli fiyatlarla hemen sipariş verin ve hem sizi hem bebeğinizi mutlu edecek bu ürüne sahip olun!